آخرین خبرها

بایگانی ماهانه: آبان ۱۳۹۴

انتخابات شورای دانش آموزی

DSC08402

در روز سه شنبه ۹۴/۰۸/۰۵ انتخابات شورای دانش آموزی در محل دبستان با حضور کلیه دانش آموزان کلاس های سوم تا ششم برگزار گردید. در این انتخابات تعداد ۱۵ نفر دانش آموزان کلاس های چهارم تا ششم کاندید شده بودند که اسامی افراد به شرح ذیل می باشد: ضمناً قبل از شروع انتخابات هر کدام از دانش آموزان کاندید به ... ادامه مطلب »

سانس استخر دبستان

13920804000348_PhotoL

با توجه به درخواست اولیاء و مصوبه انجمن اولیاء و مربیان سانس اختصاصی استخر روزهای چهارشنبه ساعت ۱۰:۳۰ شب الی ۱۱:۳۰ جهت دانش آموزان و یک نفر همراه برقرار گردید و در این زمینه جهت هر کدام از دانش آموزان متقاضی کارت استخر صادر گردید و مدت استخر تا تاریخ ۹۵/۰۲/۳۱ می باشد. ادامه مطلب »

آزمون ارزشیابی بهمن ماه

قابل توجه اولیاء محترم آزمون ارزشیابی کلاس های اول تا ششم از درس های ریاضی و فارسی روز پنجشنبه ۶ اسفندماه ساعت ۸:۳۰ صبح در محل دبستان برگزار می شود. حضور کلیه دانش آموزان در امتحان فوق الزامی است. ادامه مطلب »

انتخابات انجمن اولیاء و مربیان

انتخابات انجمن در مورخه ۹۴/۰۷/۱۳ با حضور اولیاء دانش آموزان برگزار گردید و تعداد ۷۷ نفر از اولیاء در این انتخابات شرکت کردند که نتیجه آراء مأخوذه به شرح ذیل می باشد: جناب آقای محسن فیاضی                    44 رأی جناب آقای مرتضی اتحادی                  43 رأی جناب آقای مجتبی فیاضی                      41 رأی جناب آقای علیرضا ... ادامه مطلب »