آخرین خبرها

بایگانی ماهانه: اردیبهشت ۱۳۹۵

جشنواره غذای سالم و سنتی

DSC00725

با توجه به اینکه ۱ تا ۷ اردیبهشت ماه، هفته جهانی بهداشت می باشد، به همین مناسبت در روز یکشنبه ۲۹ فروردین ماه جشنواره غذای سالم با همکاری اولیای گرامی برگزار شد. آقایان فیاضی و رهبر از مسئولین اداره و خانم دکتر عطار نیز به عنوان داور جشنواره در مراسم حضور داشتند. در پایان نیز غذاهای هر کلاس، توسط دانش ... ادامه مطلب »

پاوروینت های کلاس ششم

6

در این قسمت می توانید پاورپوینت هایی که بعضی از دانش آموزان کلاس ششم این آموزشگاه در کلاس کامپیوتر ساخته اند را دانلود کنید. جهت دریافت روی نام دانش آموز کلیک کرده و در صفحه باز شده، روی دریافت لینک دانلود و سپس روی دریافت فایل کلیک نمایید. محمدرضا اتحادی امیربهزاد خراسانی حامد دلگرم یزدان صالحی عرفان علیخانی محمد فصاحت ... ادامه مطلب »

پاورپوینت های کلاس پنجم

5

در این قسمت می توانید پاورپوینت هایی که بعضی از دانش آموزان کلاس پنجم این آموزشگاه در کلاس کامپیوتر ساخته اند را دانلود کنید. جهت دریافت روی نام دانش آموز کلیک کرده و در صفحه باز شده، روی دریافت لینک دانلود و سپس روی دریافت فایل کلیک نمایید. سینا کریمی و محمد شفیعی امیرحسام امامی علی امیدوار و امیرمهدی فصاحت ... ادامه مطلب »

پاورپوینت های کلاس چهارم

4

در این قسمت می توانید پاورپوینت هایی که بعضی از دانش آموزان کلاس چهارم این آموزشگاه در کلاس کامپیوتر ساخته اند را دانلود کنید. جهت دریافت روی نام دانش آموز کلیک کرده و در صفحه باز شده، روی دریافت لینک دانلود و سپس روی دریافت فایل کلیک نمایید. عرفان انصاری پورداد فتاح علی اتحادی فربد شیرمحمدی ادامه مطلب »

روز جهاني بهداشت

IMG_20160413_094936

۱۹ فروردين روز جهاني بهداشت  با شعار «مبارزه با ديابت» نامگذاري شد. اين بيماري زماني به وجود مي آيد كه پانكراس يا لوزالمعده توانايي خود را در توليد و ترشح مقادير مناسب انسولين از دست مي دهد. اگر چه درماني براي اين بيماري يافت نشده، اما مي توان با نزديك نگه داشتن ميزان قند خون به ميزان طبيعي اين عارضه ... ادامه مطلب »